Hemen 2.EL Eşya Sat

Başakşehir 2.EL Eşya Alanlar

Siz de ikinci el eşyalarınızı satmak istiyorsanız hemen bizimle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Lütfen aşağıdan alım yaptığımız ikinci el eşyaları kontrol ediniz.
Tıkla ara
başakşehir ikinci el eşya satma
Başakşehir 2.El Eşya Satma

Başakşehir'de satmayı düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınızın değerini iletişim araçlarından herhangi birini kullanarak bilgi alabilirsiniz. Bizimle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

başakşehir ikinci el eşya alınır
Başakşehir 2.El Eşya Alınır

2.El eşyalarınızın fotoğraflarını Whatsapp, Telegram, E-posta gibi iletişim araçlarını kullanarak göndermeniz durumunda 5 dakika içinde fiyat teklifimizi sunuyoruz.

başakşehir ikinci el eşya alım
Başakşehir 2.El Eşya Alım Satım

2.El Eşyalarınız için fiyat konusunda anlaşmamız durumunda istediğiniz gün ve saatte tecrübeli ekibimiz ile adresinize nakliye aracımızı yönlendiriyoruz.

Başakşehir'de 2.El eşyaları kim alır?

Başakşehir ikinci el eşya alan yerler

Başakşehir'de oturuyorsunuz ve ikinci el eşya satmak istiyorsanız doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Kullanılmış ama atıl durumda olmayan tüm mobilya, beyaz eşya, televizyon, klima vb. eşyalarınızı satmak artık çok kolay. Evinize yeni eşya aldınız ve eski eşyanızı ne yapacağınızı düşünmenize artık gerek yok. Tek yapacağınız işlem, satmak istediğiniz 2.el eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndermek.

2.EL ALIMINI YAPTIĞIMIZ EŞYALAR
 • Koltuk & Salon Takımı
 • Yatak Odası Takımı
 • Yemek Odası Takımı
 • Çekyat Grubu
 • Köşe Koltuk

 • Buzdolabı
 • Çamaşır Makinesi
 • Bulaşık Makinesi
 • Tam Boy Fırın
 • Derin Dondurucu
 • Ankastre Set

 • Led Televizyon
 • Lcd Televizyon
 • Plazma Televizyon

 • Not: Lütfen satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınız hakkında detaylı bilgi veriniz. Sorunlu, arızalı eşya alımı yapmıyoruz.
  Whatsapp Teklif AL!

  Eşya satmak mı istiyorsunuz? Şimdi iletişime geçin.

  Başakşehir Evkur Spot

  Başakşehir 2.El Eşya

  Başakşehir 2.El Mobilya Alım Satım

  Başakşehir'de 2.el mobilyanızı satmak için zaman harcamaya son. Sadece satmak istediğiniz ikinci el mobilyaların fotoğraflarını bizlere whatsapp, telegram gibi sosyal mesajlaşma platformlarını kullanarak göndermeniz. Salon takımı, yatak odası takımı, yemek odası takımı, çekyat takımı, L koltuk vb. 2.el mobilyalarınızı adresinizden nakit alıyoruz. Tüm nakliye ve taşıma ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Önemli Not: Deforme olmuş, yanık, lekeli, yırtık, kırık gibi sorunlu mobilyaların alımını yapmıyoruz.

  Başakşehir 2.El Beyaz Eşya Alanlar

  Satmak istediğiniz 2.el beyaz eşyalar, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, tam boy fırın gibi sağlam sorunsuz herhangi bir problemi yok ise iletişim numaralarımızdan ve Whatsapp, Telegram üzerinden fotoğraf göndermeniz durumunda 2.El beyaz eşyalarınızı adresinizden kapıda nakit ödeyerek alıyoruz. Önemli Not: 7 senenin üzerinde ve arızalı 2.el beyaz eşyaların alımını yapmıyoruz.

  Başakşehir 2.El Televyizyon Alan Yerler

  Teknolojinin hızla geliştiği şu dönemde akıllı televizyonlar artık lüks olmaktan çıkmıştır. Siz de eski model 2.el led tv, lcd tv ve plazma televizyonlarınızı satabilir ve yerine akıllı smart bir televizyon alabilirsiniz. Eski 2.el tv lerinizin fotoğraflarını model numarasıyla birlikte Whatsapp, Telegram hattımıza göndermeniz durumunda 2.el alım fiyatımızı öğrenebilirsiniz. Önemli Not: Ekranı sorunlu ve bozuk televizyonların alım ve satımını kesinlikle yapmıyoruz.

  Başakşehir 2. El Klasik Mobilya Alan Yerler

  Elinizde bulunan ve değiştirme zamanı gelmiş 2.el klasik oymalı koltuk takımı, klasik yemek odası, klasik yatak odası mobilyalarınızı satmak için en doğru yerdesiniz. Klasik mobilyalarda fiyat beklentileri çok yüksek olur fakat her klasik eşya düşündüğünüz gibi maddi değeri olmamaktadır. Bizleri arayarak elinizdeki klasik mobilyalarınızın gerçek maddi değerini öğrenebilirsiniz. Önemli Not: Kullanılamayacak duruma gelmiş klasik mobilyaların alımını yapmıyoruz.

  Başakşehir 2.El Bilgisayar Alan Yerler

  2.el masaüstü bilgisayar, notebook, macbook larınızın 2.el alım fiyatını öğrenmek için bizlere çekinmeden ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bilgisayarınızın özellikleri ile birlikte fotoğraflarını Whatsapp, Telegram üzerinden bizlere iletmeniz. 5 dk lık inceleme aşamasından sonra sizlere alım fiyatımızı sunuyoruz. Sizlere vermiş olduğumuz fiyatta anlaşmamız halinde evinizden geizici ekibimiz kapıda nakit ödeyerek alıyor. Önemli Not: Arızalı ve i5 işlemci altındaki cihazların alımını yapmıyoruz.

  Başakşehir 2.El Klima Alanlar

  2.el klimanızı değiştirmenin zamanı geldiyse hiç beklemeden hemen bize ulaşın. 2.el klimalarınız uzman ekibimiz tarafından yerinden usulüne uygun bir şekilde sökerek alımını yapıyoruz. Ödemenizi kapıda nakit olarak yapıyoruz. 2.el klimanızın fotoğraflarını özellikleriyle bizlere Whatsapp veya Telegram üzerinden gönderiniz. 5 dk içerisinde fiyat teklifimizi verelim. Önemli Not: Arızalı klimaların alımını yapmıyoruz.

  başakşehir ikinci el eşya alanlar

  Başakşehir 2.El Eşya İletişim

  başakşehir ikinci el eşya

  Merkez: Bahçelievler
  Şube : Başakşehir

  Başakşehir 2.el eşya

  0535 240 90 30

  Hergün , 09.30 - 23.00
  başakşehir ikinci el eşya alınır

  ikincielnette@gmail.com

  7 gün 24 saat

  Başakşehir 2.El Eşya Konum

   

  Başakşehir 2.El Eşya Haberler

  Başakşehir Evkur Spot'un tüm yeniliklerinden haberdar olmak için kayıt olun.